O lokalu...

Dom Przyjęć "Złota Podkowa" organizuje wesela, pierwszą komunię, stypy, urodziny, bale oraz inne zabawy o wyjątkowym charakterze

Dysponujemy dwupoziomową salą z balkonami oraz parkietem tanecznym i sceną. Wszystko to w stylowym wystroju z możliwością ugoszczenia ponad 150 osób w całym lokalu!

Organizatorzy zapewniają dobrą kuchnię na każdą kieszeń, duży wybór ofert w menu: od dań prostych do wykwintnych potraw.

Więcej szczegółów w lokalu w każdą środę od 19.00 do 21.00. Rezerwacji można dokonywać dzwoniąc pod numer 509 - 339 - 769

Szukasz dobrego miejsca? Dajemy Ci kilka powodów...

1

Smaczna kuchnia

Dajemy Państwu gwarancję niezmiennie wysokiej jakości naszych usług, dzięki kuchmistrzowi z wieloletnim doświadczeniem, który jest równocześnie właścicielem lokalu. Nasze potrawy są zawsze świeże, smaczne i pięknie podane. Zapraszamy do wypróbowania naszej kuchni nawet najbardziej wymagających smakoszy.

2

Świetna obsługa

Zapewniamy obsługę Waszej imprezy na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osobista, praca według najlepszych standardów, to tylko niektóre z zalet naszej obsługi.

3

Jakość

Zawsze słuchamy czego oczekują goście i klienci, na tej podstawie dopasowujemy ofertę. Otwarte nastawienie oraz pełna gotowość do sprostania nawet najwymyślniejszym wymaganiom to jedne z wielu zalet Złotej Podkowy.

4

Piękne otoczenie

W otoczeniu restauracji znajdują się wspaniałe i przepiękne ogrody "Kapias" udostępnione do zwiedzania. Niedaleko Złotej Podkowy znajduje się urokliwy park pszczyński, zagroda żubrów, zapora goczałkowicka, zamek pszczyński, skansen i jeszcze kilkanaście innych wspaniałych miejsc na sesje plenerowe.