Przyjęcia okolicznościowe

Szukasz domu przyjęć na Śląsku, w którym zorganizujesz przyjęcie okolicznościowe lub imprezę rodzinną? Złota Podkowa to doskonałe miejsce na świętowanie okrągłego jubileuszu, rocznicy ślubu czy innej ważnej okazji. Dogodna lokalizacja w Goczałkowicach-Zdroju i dogodny dojazd z Pszczyny, Bielska-Białej, Tychów czy Czechowic-Dziedzic sprawia, że Złota Podkowa to idealne miejsce na organizację Twojego przyjęcia okolicznościowego.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego w Złotej Podkowie

W sali bankietowej w Złotej Podkowie organizujemy przyjęcia okolicznościowe od 70 do 150 gości. Wygodne ustawienie stołów przy kilku stołach na dwupiętrowej sali pozwoli na rozlokowanie gości, tak by goście szalejący na parkiecie mieli łatwy dostęp do swoich stolików a seniorzy mogli spokojnie prowadzić rozmowy w oddaleniu od głośników. W zależności od wielkości, czasu trwania i wystawności przyjęcia przygotowaliśmy kilka wariantów menu, które możemy oczywiście modyfikować, w zależności od Twoich potrzeb.

Okrągły jubileusz lub urodziny

Złota Podkowa do doskonałe miejsce na huczne świętowanie okrągłego jubileuszu czy rocznicy urodzin. Obszerny parkiet z prawdziwego drewna pozwoli gościom na wystrzałową zabawę a doskonale skomponowane menu zapewni niezapomniane doznania smakowe. Nie bez powodu cieszymy się opinią sali, w której serwowane jest najlepsze jedzenie w okolicy!

Uroczysta rocznica ślubu

Każdą rocznicę ślubu warto świętować. Niektóre z nich zasługują jednak na szczególnie uroczystą oprawę. Sala bankietowa w Złotej Podkowie to miejsce, które zapewni wyjątkowe tło dla wzruszających, rodzinnych chwil. Elegancki wystrój, parkiet do tańca i nadzwyczajna atmosfera pomogą przenieść się pamięcią do niezapomnianego dnia waszego ślubu.

Stypa

Smutna uroczystość popogrzebowa to ważna chwila w przeżywaniu żałoby po bliskiej osobie. Wspólnie spędzony czas przy posiłku, wsparcie i słowa otuchy, przekazywane najbliższej rodzinie zmarłego mają podtrzymać na duchu i zjednoczyć rodzinę i przyjaciół w trudnych chwilach. Złota Podkowa sprawdzi się jako miejsce na organizację stypy. Obszerna sala w wariancie zasiadanym pomieści aż 250 osób, możesz więc zaprosić wszystkich, ważnych i bliskich dla zmarłego żałobników.