Sala weselna pełna smaków

Szukasz ciekawego miejsca na wesele na Śląsku? W niedalekim sąsiedztwie miejscowości takich jak Pszczyna, Tychy, Czechowice-Dziedzice czy Bielsko-Biała, w Goczałkowicach-Zdroju znajdziesz wyjątkową salę na przyjęcie weselne, która zaskoczy Cię bogactwem menu, eleganckim wystrojem wnętrza i najwyższym standardem organizacji.

Doskonałe jedzenie na przyjęcie weselne

Niezależnie od tego czy szukasz sali weselnej na wystawne przyjęcie dla 150 osób, czy organizujesz bardziej kameralną uroczystość dla rodziny, jednego jesteśmy pewni - wesele powinno być prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów, a w szczególności - dla zmysłu smaku. Dobrze skomponowane menu i pyszne, pięknie podane jedzenie to jedne z najważniejszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru sali weselnej.

Tradycyjne menu czy może wesele wegetariańskie?

Z dumą możemy zapewnić, że nasi szefowie kuchni to prawdziwi mistrzowie, którzy zachwycą Waszych gości doskonale skomponowanymi potrawami. Dzięki ich doświadczeniu i umiejętnościom, w Złotej Podkowie serwujemy wyjątkowe jedzenie w wielu różnych wariantach, począwszy od tradycyjnej kuchni polskiej, przez wyszukane, orientalne potrawy aż po dania wegetariańskie. Spośród bogatej oferty dań pomożemy Wam skomponować menu weselne idealnie dopasowane do Waszych preferencji.

Wysmakowane przyjęcia weselne

Nasza sala na wesele to dwupiętrowa, elegancko wykończona przestrzeń w klasycznym stylu. Długie białe obrusy, eleganckie dodatki i prawdziwy, drewniany parkiet to doskonała oprawa na organizację wysmakowanego przyjęcia weselnego z klasą. Wystrój naszej sali mogą podkreślić również różne warianty dodatkowych dekoracji i wiązanek kwiatowych, dobranych do stylu przyjęcia. Stoły, ustawione w tradycyjne prostokąty lub podkowy pomieszczą aż 150 gości. Dwupoziomowy układ pozwala na komfortowe rozmowy przy stołach, nawet gdy na parkiecie pozostali goście szaleją w rytm głośnej muzyki.

Dziesiątki lat doświadczenia w organizacji wesel

Specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych przyjęć weselnych od ponad X lat. Podczas wesela wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik, a każdy detal skrojony na miarę potrzeb i marzeń nowożeńców oraz ich gości. Wybierając salę weselną warto sprawdzić każdy szczegół organizacji przyjęcia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was obszerną listę popularnych pytań, które i wyczerpujących odpowiedzi, dotyczących organizacji wesela w Złotej Podkowie.